Naar menu

Naar overzicht

Naar de brugklas? Maak kennis met NSG Groenewoud

Maandagavond 13 januari is de eerste voorlichtingsmarkt voor leerlingen uit groep 7/8 en hun ouders. Die vindt plaats op het Kandinsky College. Ook onze school presenteert zich met veel plezier op deze én de volgende voorlichtingsmarkten. Een overzicht van alle markten voor Nijmegen en omstreken vind je hier.

Steffi, Sjoerd, Pomme en Manu zitten in de brugperiode. Zij laten in het brugklasboekje ‘Dit is onze school!’ zien hoe het is op NSG Groenewoud. Wat vinden ze van het eigen brugklasgebouw? Hebben ze snel vrienden gemaakt? Zijn de mentoren aardig? En welke vakken krijg je allemaal?

Ben je nieuwsgierig naar onze school? Bezoek ons op een van de voorlichtingsmarkten én kom kennismaken!

Op zaterdag 15 februari ben je van 10.00 tot 15.00 uur van harte welkom op onze Open Dag. En op woensdag 12 februari is onze kennismakingsmiddag. Zit je in groep 8? Vanaf 13 januari kun je je inschrijven voor de kennismakingsmiddag.