Naar menu

Naar overzicht

Nieuwe editie GroenewOuders

De nieuwste editie van de GroenewOuders is uit. Met in dit nummer van de digitale nieuwsbrief voor ouders veel aandacht voor wat de coronacrisis betekent voor onze school en ons onderwijs. Zoals onze rector Hanneke Arpots in haar voorwoord schrijft: ‘Docenten, leerlingen en ouders zijn niet bezig aan een sprint. Dit is een marathon. Laten we onze krachten sparen en de lat niet te hoog leggen. Zo halen we straks samen gezond de finish.’

Verder vertelt economiedocent Jan Koopman hoe hij in korte tijd het online lesgeven heeft opgezet: ‘Dat hebben we maar mooi geflikt, denk ik dan.’

Ook lees je meer over De Overloop, een nieuwe vorm van begeleiding op onze school, waar leerlingen die daar baat bij hebben ook in deze tijd welkom zijn.

Verder in dit nummer:

  • Regenboogweek, juist nú!
  • Filmpjes: Joost en Michelle geven les vanuit huis
  • Bericht van ons Eco-team
  • Interview met Martinette Selten, die half maart als interim-rector op het Canisius College is begonnen
  • Wat mis jij?

Lees de nieuwste GroenewOuders