Naar menu

Naar overzicht

Past NSG bij jou? Kijk op ‘Naar de brugklas’ en vraag NSG NEXT aan!

De informatieavonden en open dagen voor groep 8-leerlingen gaan dit schooljaar door de coronamaatregelen helaas niet door. We kunnen ons voorstellen dat jij en je ouders toch zoveel mogelijk informatie willen verzamelen om tot een goede keuze te komen.

Op onze website vind je daarom bij Naar de brugklas filmpjes, veel gestelde vragen, een digitale rondleiding door onze school en nog veel meer informatie.

Ook kun je je inschrijven voor de kennismakingsdagen op 3 en 11 februari voor leerlingen uit groep 8. We heten je graag welkom op onze school!

Op 14 en 18 januari organiseren we daarnaast online kennismakingsmomenten (ook voor je ouders), en op 6 februari is onze online Open Dag.

Vraag NSG NEXT aan!
En… je kunt ons supermooie én supergrote magazine NSG NEXT gratis aanvragen. Dat staat boordevol leuke foto’s en verhalen, waardoor je NSG Groenewoud goed leert kennen.

Wat vinden brugklassers van de sfeer op school? Wat doet een mentor? Hoe zien de lessen eruit? Hoe werkt het keuzerooster? Waarom hebben we een Eco-team op NSG? En wat doe je bij de bèta- en de kunst- en cultuurvakken? Dat en nog véél meer lees je in NSG NEXT.