Naar menu

Naar overzicht

Alles over onze school: vraag NSG NEXT aan!

Ga je naar de brugklas en wil je meer weten over NSG Groenewoud? Vraag dan het magazine NSG NEXT aan en ontdek of onze school ook bij jou past.

In NSG NEXT lees je alles over onze school. Van hoe snel je vrienden maakt tot welke vakken je krijgt in de brugklas. En nog véél meer! Benieuwd naar alle verhalen, de bèta- en kunst & cultuur-uitklapper, puzzels en andere leuke én belangrijke informatie over de brugklas op NSG Groenewoud? Je kunt NSG NEXT gratis aanvragen door
het aanvraagformulier in te vullen. We sturen NSG NEXT dan na de kerstvakantie per post naar je toe!

Ook op onze website vind je natuurlijk meer informatie. Zo maak je kennis met het eigen brugklasgebouw en de rest van de school tijdens deze digitale rondleiding en kun je filmpjes met onze leerlingen bekijken.

Heb je nog een vraag? Kijk dan bij de veel gestelde vragen. Staat wat jij wil weten er niet bij? Mail je vraag naar info@nsg-groenewoud.nl.