Naar menu

Naar overzicht

Naar de brugklas? Kom kijken!

Zit je in groep 8 en ben je nieuwsgierig naar NSG? Kom op zaterdag 11 februari van 10.00 tot 15.00 uur kennismaken op onze open dag!

Op de open dag kun je onze school uitgebreid verkennen. Voel je vrij om overal een kijkje te nemen en ál je vragen te stellen aan onze leerlingen en docenten. Er is veel te zien en te doen! We staan de hele dag voor je klaar en maken je graag wegwijs. Proef de sfeer, kom meer over onze lessen en activiteiten te weten en beleef NSG.

Op 31 januari kwamen al veel enthousiaste leerlingen uit groep 7/8 en hun ouders kijken tijdens ‘Ontdek de NSG’, een ontdekkingsroute door de school. En op 8 februari was de kennismakingsmiddag voor groep 8 met minilesjes: wat een feest om zoveel leerlingen welkom te heten op NSG! Nu kijken we uit naar de open dag. Zien we je daar?